0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Një delegacion qeveritar vendosi lule në përmendoren e “Shën Kirilit dhe Metodit” në kampusin e UKIM-it

Kryeministri Dimitar Kovaçevski e udhëhoqi delegacionin e Qeverisë, në përbërje të të cilit ishin zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, ministri i Drejtësisë Nikolla Tupançevski dhe zëvendësministri i Mbrojtjes Bashkim Hasani të cilët vendosën lule para përmendores së vëllezërve Kirili dhe Metodi në kampusin e Universitetit "Shën Kirili dhe Metodi"

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle