0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Një delegacion qeveritar për vizitë në Dubai

Një delegacion qeveritar i kryesuar nga zëvendëskryeministri për Çështje ekonomike, koordinim me dikasteret ekonomike dhe investimet, Fatmir Bytyqi, prej sot do të qëndrojnë për vizitë në Dubai, ku do të mbahet panairi globale "Ekspo".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle