0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Një delegacion i NATO-s për vizitë në Ministrinë e Mbrojtjes

Ministrja e Mbrojtjes Sllavjanka Petrovska sot ka takuar ndihmësdrejtorin e NATO-s për planifikim dhe politikë të mbrojtjes, Trent Mekbien, i cili udhëheq ekipin e NATO-s gjatë bisedimeve dyditore të rregullta bilaterale ndërmjet vendit tonë dhe Aleancës në kuadër të procesit të Paktit të planifikimit të mbrojtjes, kumtoi Ministria e Mbrojtjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle