Botë SQBotë.Portal SQ

Një automobil ka përplasur disa këmbësorë në Floridë, dy fëmijë kanë vdekur

Dy fëmijë kanë humbur jetën, ndërsa tre janë lënduar dhe hospitalizuar kur një automjet ka goditur disa këmbësorë në Uilton Maners, Forth Lodherdejl Florida, publikoi gazeta lokale San Sentinel, duke iu referuar autoriteteve lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle