Evropë SQEvropë.Portal SQ

Një aeroplan i kompanisë ajrore bjelloruse “Bellavia” ka dërguar thirrje për ndihmë, urgjentisht e ka ndryshuar rutën e fluturimit

Një aeroplan i aviokompanisë "Bellavia", që ka fluturuar nga Minsku drejt Antalisë, menjëherë e ka ndryshuar rutën dhe ka fluturuar drejt Moskës, transmeton servisi "Flajt radar".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle