0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Një 69-vjeçarë nga Resnja është sëmurë duke drejtuar automjetin dhe ka ndërruar jetë

Në rrugën Makazi - Markova Noga, S.E.(69) nga fshati Asamati i Resnjës është sëmurë duke drejtuar automjetin "Fiat Punto" me targa të Ohrit. Ai ka dalë nga korsia me automjetin dhe më pas ka ndërruar jetë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle