Korrespondentë MaqedoniKronikë SQKronikë.portal SQLajme nga komunat SQ

Një 45-vjeçare e humbi jetën në aksidentin në autostradën Shkup – Tetovë

- Një grua 45-vjeçare nga Dobroshti i Tetovës sot e humbi jetën në aksidentin e komunikacionit në autostradën Shkup - Tetovë. Ajo drejtonte veturën e cila kishte dalë nga rruga, dhe ka ndërruar jetën në vendin e ngjarjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle