0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Niveli i ujit në shumicën e lumenjve është nën mesataren për shtatorin

Niveli tek shumica e lumenjve në shtet është nën mesataren për shtatorin përveç i Vardarit në Demir Kapi, Strumica në Sushevë dhe Babuna në Bogomilje, tregojnë matjet e sotme të Drejtorisë për Punë Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle