0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Nikollovski-Zadiq: Austria i mbështet politikat e guximshme në luftën kundër korrupsionit

Si pjesë e vizitës së tij të punës në Vjenë, Republika e Austrisë, sot zëvendëskryeministri për luftë kundër korrupsionit dhe krimit, zhvillimit të qëndrueshëm dhe burimeve njerëzore, Lupço Nikollovski, pati një takim pune me ministren federale për Drejtësi të Republikës së Austrisë, Alma Zadiq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle