0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

Nikollovski: Vlerat dhe idealet e Ilindenit janë themel të shtetësisë sonë, urime Dita e Republikës

Shkup, 2 gusht 2021

Butoni Kthehu në krye
Mbylle