0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nikollovski: Ushqim do të ketë, qytetarët t’u besojnë institucioneve

Tani shikojmë se sa e rëndësishme është sigurimi i ushqimit, por qytetarët nuk duhet të shqetësohen. Kemi sasi të mjaftueshme të produkteve bazike, përgatisim plan për mbështetje të plehërimit pranveror, ndërsa rezultat do të japin edhe masa ndërhyrëse, tha sot ministri për Bujqësi, Pylltari dhe Ekonomi të Ujërave Lupço Nikollovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle