0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Nikollovski: Të gjitha ndryshimet ligjore për digjitalizim do t’I parashtrohen Kuvendit deri në fund të gushtit

Të gjitha ndryshimet dhe plotësimet e ligjeve të nevojshme për digjitalizim të proceseve do të jenë gati dhe do t’I parashtrohen Kuvendit deri në fund të gushtit, informoi në mbledhjen e sotme qeveritare zëvendëskryetari I Qeverisë, I angazhuar për luftë kundër korrupsionit dhe krimit, zhvillim të qëndrueshëm dhe resurse njerëzore, Ljupço Nikollovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle