0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Nikollovski përsëri bën thirrje: Deputetët t’i votojnë ndryshimet ligjore, që të paguhet ndihma e kultivuesve të duhanit

- Hiqeni politikën nga bujqësia, veçanërisht tani, në kushte të krizës dhe luftës dhe të gjithë, njëzëri, pa asnjë sekond shtyrje, votoni ndryshimet e Ligjit për Bujqësi dhe Zhvillim Rural me të cilin mbi 20.000 prodhuesve të duhanit duhet t'iu paguhen 1,3 miliardë denarë, u bëri thirrje sot deputetëve ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Lupço Nikollovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle