0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nikollovski nënshkroi 900 marrëveshje të reja për dhënien me qira të tokës bujqësore në pronësi shtetërore në 20 komuna

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Lupço Nikollovski sot ka nënshkruar 900 marrëveshje të reja për dhënien me qira të tokës bujqësore në pronësi shtetërore për sipërfaqe deri në tre hektarë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle