0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Nikollovski në Forumin ekonomik Tiranë: Fillim urgjent i negociatave me BE-në, stabilitet politik për investime dhe zbatim i projekteve kyçe

Fillim urgjent i procesit për anëtarësim të vendit tonë në BE, rritja e bashkëpunimit rajonal, realizim i projekteve kyçe infrastrukturore, siç janë Korridori 8, tranzicioni drejt ekonomisë së gjelbër, si dhe sigurimi i stabilitetit politik, si një nga faktorët kyçë për tërheqjen e investimeve, ishin një nga porositë kyçe të zëvendës ministrit të Financave, Filip Nikollovski në Forumin ekonomik që mbahet në Tiranë (Tirana economic forum).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle