0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Nikollovski: Me vendimin e ri qeveritar parandalohet keqpërdorimi i veturave zyrtare

– Vendim i ri me të cilin definohet dhe rregullohet shfrytëzimi i veturave zyrtare në pronë të shtetit, ishte miratuar në mbledhjen e sotme të Qeverisë, me iniciativë të zëvendëskryetarit të Qeverisë për Luftë Kundër Korrupsionit, Resurse Njerëzore dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Lupço Nikollovski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle