0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Nikollovski: Më me rëndësi është të vazhdojnë proceset kyçe

Zëvendës kryeministri i obliguar për luftë kundër korrupsionit dhe krimit, zhvillimit të qëndrueshëm dhe resurseve njerëzore, Lupço Nikollovski, sot nuk saktësoi nëse do të mbetet në funksion edhe në Qeverinë e re.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle