0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nikollovski: Kjo që vetëm 3.000 bujq kanë polica, tregon se modeli i sigurimit është i paqëndrueshëm dhe duhet të ndryshohet

Kjo që vetëm 3.000 bujq kanë polica, tregon se modeli i sigurimit është i paqëndrueshëm dhe të gjithë u pajtuam se duhet të ndryshohet, deklaroi sot ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle