0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nikollovski ju shprehu ngushëllime familjeve të personave që e humbën jetën në tragjedinë në Bullgari

Zëvendëskryeministri për Luftë Kundër Korrupsionit dhe Krimit, Lupço Nikollovski u shprehu ngushëllime familjeve të personave të vdekur në aksidentin i cili ka ndodhur në Bullgari.

Shkup, 23 nëntor 2021 (MIA) – Zëvendëskryeministri për Luftë Kundër Korrupsionit dhe Krimit, Lupço Nikollovski u shprehu ngushëllime familjeve të personave të vdekur në aksidentin i cili ka ndodhur në Bullgari.

“Ngushëllime familjeve dhe të afërmve të personave të vdekur në aksidentin rrugor që ndodhi në Bullgari. Ju dëshiroj rikuperim të shpejtë të lënduarve. Nuk ka fjalë ngushëllimi për këtë tragjedi”, shkroi Nikollovski në profilin e tij në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle