0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Nikollovski: Hyjmë sërish si favoritë dhe si koalicion qeveritar, të bashkuar me qytetarët do të fitojmë

Zgjedhjet lokale janë zgjedhje të rëndësishme sepse nga rezultati i tyre do të përcaktohet e ardhmja, do të caktojë nëse komunat, nëse Manastiri, do të kthehet prapa në regjim dhe izolim, deklaroi Lupço Nikollovski, shef i Shtabi qendror zgjedhor të LSDM-së dhe koalicionit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle