0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nikollovski: Gruri dhe misëri nga Serbia janë për subjektet ekonomike, jo për shtetin apo rezervat e mallrave

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujerave Lupço Nikollovski përmes profilit të tij në Fejsbuk kumtoi se gruri dhe misëri që Serbia e paralajmëroi dje do të porositet nga vendi, për subjektet ekonomike dhe jo për nevojat e shtetit apo rezervat e mallrave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle