0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Nikollovski: E drejta e jote, obligimi yt: Thuaji JO korrupsionit!

Korrupsioni ndikon në zhvillimin shoqëror, politik dhe ekonomik të tërë popujve. Edhe vendet e zhvilluara edhe të pazhvilluara janë të ndjeshme ndaj korrupsionit, ndërkaq ai është më i madh, atje ku vlerat demokratike janë të dobëta.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle