0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQShoqëri SQ

Nikollovski: E ardhmja e bujqësisë është në implementimin e zgjidhjeve teknologjike inovative

E ardhmja është në implementimin e zgjidhjeve teknologjike inovative bashkëkohore. Sektori bujqësor duhet të modernizohet dhe të mbështetet me fluks të shpejtë të informatave, shënoi në profilin e tij në Fejsbuk ministri kompetent Lupço Nikollovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle