0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Nikollovski dhe Acevski: Bashkëpunimi me ESHR-në është I rëndësishëm në luftën kundër korrupsionit dhe krimit

Zëvendëskryeministri për luftë kundër korrupsionit dhe krimit, për zhvillim të qëndrueshëm dhe resurse njerëzore, Ljupço Nikollovski dhe revizori kryesor shtetëror, Maksim Acevski në takimin e sotëm e potencuan rëndësinë për bashkëpunim me Entin shtetëror për revision në luftën kundër korrupsionit dhe krimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle