0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Nikollovski: Bukë, miell, qumësht dhe vaj do të ketë

Ministri i Bujësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Lupço Nikollovski sot kumtoi se bukë, miell, qumësht dhe vaj do të ketë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle