0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Nikollovski: “Ballkani i Hapur” funksionon, nuk ka pritje, ngecje të kamionëve dhe procedura doganore

Ministrat e Bujqësisë së Shqipërisë, Serbisë dhe Maqedonisë së Veriut sot e vizituan qendrën doganore dhe distribueese në Beograd ku inspektuan si kontrollohen mallrat që importohen dhe shiten në Serbi, në kuadër të "Ballkanit të Hapur".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle