0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Nikollovski: Anëtarët e bordeve drejtuese dhe mbikëqyrëse duhet të keni minimum përvojë pesëvjeçare në veprimtari

– Pas 30 viteve ulja e anëtarëve të bordeve mbikëqyrëse dhe drejtuese jo vetëm që i ul shpenzimet joproduktive, por ne si Qeveri kemi për qëllim që t’i profesionalizojmë këto punësime, tha në lajmet e televizionit Kanal 5 zëvendëskryeministri për Luftë Kundër Korrupsionit, Lupço Nikollovski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle