0_Maqedoni.Portal SQTekste origjinale SQ

Nikollova: LSDM punon në miratimin e ligjeve për të dielën ditë jo pune dhe për paga më të larta

LSDM vazhdimisht dhe me përkushtim punon për rritje të standardit dhe përparimin e të drejtave të punëtorëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle