Ballkan SQBallkan.portal SQ

Nikollov: Interkonektori Greqi- Bullgari për momentin për momentin është gati 91 për qind, do të jetë gati më 1 korrik

Interkonektori mes Greqisë dhe Bullgarisë deri sot është gati 91,15 për qind, deklaroi ministri i Energjetikës së Bullgarisë, Aleksandar Nikollov në kuadër të kontrollit të sotëm parlamentar të Kuvendit kombëtar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle