0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Nikolloski: Pensionistët janë të shqetësuar për ngjarjet në vend

Pensionistët janë të shqetësuar për ngjarjet aktuale në Maqedoni, ata brengosen për problemet financiare dhe qeverisjen e të drejtës, deklaroi nënkryetari i VMRO-DPMNE-së, Aleksandar Nikollovski në Manastir.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle