Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Nikolla në seancë të përbashkët të deputetëve të Shqipërisë dhe të Kosovës: Mbledhja e të gjithë shqiptarëve në një kuvend dikur dukej si një ëndërr

Në prag të shënimit të 110 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, 28 Nëntorit dhe ditës së flamurit kombëtar, në Tiranë për herë të parë mbahet seancë e përbashkët e parlamenteve të Shqipërisë dhe të Kosovës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle