0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Ngushëllime nga Shekerinska për familjet e të gjithë viktimave në aksident

Tragjedi e tmerrshme! Ngushëllime familjeve të të gjitha viktimave dhe shërim të shpejtë dhe të plotë të të gjithë të lënduarve, ka shkruar ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska në profilin e saj në Fejsbuk.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle