0_Maqedoni.Portal SQKultura.Slajder SQKulturë SQShoqëri SQ

Ngushëllime nga Pendarovski, Zaev dhe Stefkoska për vdekjen e aktores Sabina Ajrulla Tozia

Presidenti Stevo Pedarovski, kryeministri Zoran Zaev dhe ministrja e Kulturës, Irena Stefkoska, përmes rrjetit social “Fejsbuk”, shprehën keqardhje dhe ngushëllim për vdekjen e aktores Sabina Ajrulla Tozia.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle