0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Ngushëllime nga MPJ-ja turke për zjarrin në Tetovë

– Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Turqisë shpreh ngushëllime për familjet e të vdekurve dhe iu dëshiron shërim sa më të shpejtë të lënduarve në zjarrin në spitalin e Tetovës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle