0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ngushëllime nga MPJ e Turqisë për Maqedoninë e Veriut dhe Bullgarinë për fatkeqësinë e autobusit dhe zjarrin në shtëpinë e të moshuarve

Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Turqisë u shprehi ngushëllime Qeverive dhe popujve të Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut për viktimat nga zjarri që shpërtheu në një shtëpi të moshuarish në Varna më 22 nëntor 2021 dhe në fatkeqësinë e autobusit me targa të Maqedonisë së Veriut, që ndodhi mbrëmë në afërsi të qytetit bullgar Pernik.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle