0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ngushëllime nga Grubi për të pësuarit në fatkeqësinë e autobusit në Bullgari

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie mes bashkësive, Artan Grubi u shprehi ngushëllime të thella familjeve të viktimave në fatkeqësinë e tmerrshme të autobusit që ndodhi në Bullgari.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle