Botë SQBotë.Portal SQ

Ngrohja globale mund ta fundosë Xhakartën

Kryeqyteti i Indonezisë do të mund të jetë nën ujë deri në vitin 2050, paralajmëron Phys.org, duke iu referuar të dhënave nga Agjencia kombëtare për hulumtim dhe inovacione.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle