0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ngjarje në Kriva Pallankë dhe Kumanovë në kuadër të fushatës për avancimin e arsimit profesional

Zëvendësministri i Arsimit dhe Shkencës, Lulzim Aliu sot në Kriva Pallankë dhe Kumanovë do të marrë pjesë në ngjarjet në kuadër të dialogut të MASH për avancimin e arsimit të mesëm profesional.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle