0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Nga viti i ardhshëm edhe mjekët amë do të caktojnë kontrolle për të cilat deri më tani ingerenca kishin specialistët

– Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot njoftoi se në janar ose shkurt të vitit të ardhshëm në tërësi do të ndryshojë sistemi – dhe mjekët amë do të mund të caktojnë kontrolle për të cilat deri më tani ingerenca kishin specialistët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle