0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nga sot përmes rrugës elektronike do të merret vërtetim nga evidenca penale

Përmes portalit kombëtar për shërbime  uslugi.gov.mk nga sot qytetarët për vetëm disa minuta do të mund të marrin vërtetim nga evidenca penale. Mënyra është e shpejtë, e thjeshtë dhe e sigurt, me çfarë qytetarëve tanë u kursehet koha, paratë dhe nervat.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle