0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Nga sot fillon afati për aplikimin e kandidatëve për këshilltarë në Komunën e Tetovës

Nga sot fillon afati i të gjithë të interesuarve në zgjedhjet për Këshillin e Komunës së Tetovës dhe sipas afatit do të zgjasë 15 ditë, deri më 14 korrik në zyrën rajonale të KSHZ-së në Komunën e Tetovës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle