0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Nga shtatori planifikohet rritja e pagave të profesorëve universitarë

Rritja e pagave të profesorëve universitarë është planifikuar në buxhetin e shtatorit, dhe qëndron në ribalancin e buxhetit, deklaroi sot kryeministri Dimitar Kovaçevski pas shënimit të 65 vjetorit të vënies në punë të hidrosistemit "Vrutok".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle