Politikë SQ

Nga protestat në Tetovë janë arrestuar dy protestues dhe janë lënduar katër policë

Policia e Tetovës njofton se gjatë protestës së sotme në qytet dhe në Reçicë të vogël ka policë të plagosur, si dhe persona të ndaluar në mesin e protestuesve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle