0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nga premtja stabilizim i motit, për fundjavë deri në 13 gradë Celsius

Në dy ditët e ardhshme do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm i vranët dhe i ftohtë me borë të dobët lokale. Do të fryejë erë mesatare deri në të përforcuar, veçanërisht të enjten në pjesët lindore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle