0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nga pasditja ndryshim i motit dhe rënie të temperaturave

 Ndryshim të motit paralajmërojmë sinoptikanët nga pasditja. Pritet rritje të vranësirave, shi të përkohshëm lokal, bubullima dhe erë të përforcuar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle