0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQ

Mot me vranësira të ndryshueshme, në shumë vende do të jetë jostabil me reshje përmbytëse, bubullima dhe erë të përforcuar

Moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme, në shumë vende jostabil me reshje të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë. Proceset lokale do të jenë në formë stuhie me reshje të dendura shiu, erëra të forta, shkarkime elektrike dhe breshër. UV=7. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 10 deri në 19 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 20 deri në 31 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle