Ballkan SQBallkan.portal SQ

Nga Partia socialiste bullgare kërkuan dorëheqjen e ministrit të Shëndetësisë

Partia socialiste bullgare ka bërë të ditur se ministri i Shëndetësisë në qeverinë e përkohshme, Stojço Kacarov nuk gjendet mirë në funksion dhe doemos të japë dorëheqje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle