Futboll SQSport SQ

Nga Neto varet nëse Barcelona do të angazhojë Dimitrievskin

Gjiganti spanjoll i futbollit Barcelona dëshiron të ketë në radhët e saj portierin e Rajo Valekanos dhe futbollistin e kombëtares maqedonase, Stole Dimitrievski.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle