0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Nga nesër mot i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima

Nesër në shumë vende, ndërsa të dielën kryesisht në pjesët perëndimore do të jetë mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima. Temperaturat minimale do të lëvizin deri në 12, ndërsa maksimalet deri në 29 gradë, njofton Drejtoria e Punëve Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle