0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Nga nesër, do të mblidhen nënshkrimet  për listat e pavarura në zgjedhjet lokale

Procedura për mbledhjen e nënshkrimeve të votuesve për të kandiduar në zgjedhjet lokale fillon nesër (16 gusht) sipas Orarit të Komisionit Shtetëror të zgjedhjeve, ndërsa përfundon më 30 gusht në mesnatë. Disa grupe qytetarësh paralajmëruan mbledhjen e nënshkrimeve për pjesëmarrje me listat e tyre në zgjedhjet lokale dhe ato tashmë janë të njohura për publikun.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle